رستم شاه گشتاسبی مدیر عامل شرکت "به پرداخت ملت" در مراسم رونمایی از سیستم پرداخت موبایلی NFC و به روز رسانی اپلیکیشن سکه با بیان اینکه شرکت به‌پرداخت ملت بزرگترین شرکت PSP در ایران است، گفت: گسترش خدمات پرداخت نوین و سهولت در پرداخت‌ها با داشتن امنیت بالا از اهداف این شرکت است.

مدیرعامل شرکت به پرداخت ادامه داد: شرکت به پرداخت یکی از 12 شرکت خدمات پرداخت در ایران به شمار می‌رود که در دنیا دارای رتبه 22 و در کشور و خاورمیانه دارای رتبه برتر است.

وی افزود: سیستم پرداخت موبایلی NFC مبتنی بر توان فنی و بومی و با روشی جدید طراحی شده و مشتریان از این پس می‌توانند با ساده‌ترین روش و تنها با نصب این نرم افزار و فعال سازی آن بر روی موبایل هزینه کالای خود را پرداخت کنند.

شاه گشتاسبی گفت: سرویس پرداخت NFC مورد پذیرش بانک مرکزی قرار گرفته و از این پس پرداخت‌ها آسانتر از گذشته و بدون همراه داشتن کارت بانکی انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نرم افزار سکه بر روی بازارهای داخلی اپلیکیشن موبایل قابل دانلود است و پس از نصب آن فعال سازی بر روی کارت‌های بانکی به صورت کیف طراحی شده و امکان ذخیره سازی وجود دارد.

مدیرعامل شرکت به پرداخت ادامه داد: بانک ملت در حال حاضر و در آینده سایر کارت‌های عضو شتاب امکان استفاده خواهند داشت و می‌توان با قرار دادن موبایل بر روی صفحه پوز بانک‌ها با استفاده از رمز اول خریدها انجام شود.